PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90607}

Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

Spy Kids 3-D: Game Over
4,9 42 201
ocen
4,9 10 1 42201
4,1 12
ocen krytyków
Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd
powrót do forum filmu Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

Na filmie było cool i nawet był 3d jak wszyscy wiedzą . PO PROSTU BOOOMBAA !!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
Elly

jesteś fanką Pottera ?
To wyjaśnia twój debilizm !
Fani Pottera lubują się w produkcjach klasy b dla durnych dzieci !
Toż to ten film jest żenujący i skretyniały !
A to że był w 3d t maił być chwyt reklamowy żeby głupie dzieci poszly to oglądać i widzę że na ciebie ten chwyt zadziałał.
Wiem ze ty jako fanka pottera zaraz mnie zjedziesz bluzgami ( jak to robicie ) ale przykro mi ale jesteś skretyniałą małaziewuchą

Zandarm

A ja lubie Pottera a nie podobał mi się ten film :/

Zandarm

Wybacz, ale swoją odpowiedzią i wyzywaniem od kretynów i debili pokazałeś kto tu naprawdę zasługuje na miano "debila". Swoją drogą to co masz do tego Pottera? I dlaczego narzucasz komuś z góry, że FAN H. POTTERA = KRETYN.
To jakiś nowy stereotyp czy co? A co do filmu to nie podobał mi się za bardzo, a to 3D to faktycznie chwyt. Nie ma to jak kino IMax. Tam to dopiero jest 3D :)

edmundo

Nie przejmujmy się panem Żandarmem, on taki już jest. A żeby poznać prawdziwy max jego debilizmu (jeżeli taki istnieje) radzę pzrebryknąć się na forum o Janie Pawle II tutaj na Filmwebie. Tam to dopiero pan Żandarm daje pokaz swojej głupoty :)

Askardil

Jak w moim mieście lacieli mali agneci 3d moja noga nawet nie przekroczyła progu kina jak może pokazywać tak durny film? co w nim jest śmiesznego? nic.

użytkownik usunięty
Elly

No, nie wiem czy film był cool?!:(Był poprostu do kitu, nawet Antonio Banderas się nie spisał mimo,iż jest jednym z lepszych aktorów.:(:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones