PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689558}

Potępienie

The Remaining
4,5 5 514
ocen
4,5 10 1 5514
Potępienie
powrót do forum filmu Potępienie

Ja osobiscie polecam obejrzenie tego filmu,wykonanie może gorsze,nie ma rewelacji w efektach specjalnych,ale daje do myślenia.

ocenił(a) film na 7
Agness99_filmweb

Mi tez sie podobal. Sam pomysl fajny. Wykonanie nie najgorsze- naprawde nie najgorsze, mimo, ze nie bylo zaduzo efektow ja osobiscie nie odczulam ani zniesmaczenia ani zalu. Jedyne co nie moglam scierpiec to scena w szpitalu kiedy tamtych dwoch blaka sie na gorze(?!! po kiego?). A i zakonczenie mi sie podobalo a balam sie, ze sknoca :)
Polecam dla tych ktorzy nie oczekuja krwawej jatki czy nie wiadomo jakiego napiecia. Ot takie troche "pojutrze" czy "2012".

ocenił(a) film na 6
Agness99_filmweb

Mi nie daje widać tendencyjność w twojej ocenie. Aktorstwo oraz efekt to jakaś porażka jak na taki budżet.

ocenił(a) film na 1
Agness99_filmweb

Jedyne co daje do myślenia to to ,ze Ci sie ten gniot podoba . Gratuluje gustu. Fil porażka na całej lini

krystian_zaplacki

gratuluję konstruktywnego komentarza. Film akurat wcale najgorszy nie był a jeśli tobie się nie podobał to trudno, dla mnie akurat mocne 6/10:)

ocenił(a) film na 1
Agness99_filmweb

Ty chyba żartujesz ,nie da sie oglądać porażka na całego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones