Alan Cumming

7,4
5 428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Cumming

Jako Nightcrawler wypadł beznadziejnie.Szczerze?Spodziewałam sie lepiej dobranego aktora a on nawet mi do głowy nie przyszedł.Lubię Kurta [Nightcrawlera] ale po obejrżeniu X-M 2 jego filmowa postac zbrzydła mi bezgranicznie.Osobiście wolę od tamtego momentu komiksowego Łowcę Nocy,albo tego z X-Menów Ewolucji.
Nawet charakteryzacja nie dodała uroku bo filmowy Kurt był beznadziejny.ale ciesze się że chociaż w tej części ma jakieś znaczenie.

paczek93

widzę że jesteś przynajmniej trochę fanką Nightcrawler'a choc w tym filmie Cię rozczarował niestety....
orientujesz się może jakie symbole ma na sobie Nightcrawler??
jeśli mogę prosić o pomoc to to moje gg 5058505... z góry dzięki:)

wujek_m

um. te filmowe symbole to były z tego co pamiętam [ogladałam film ostatnio gdzieś w grudniu :D] to były efekty samookaleczenia za grzechy, tylko nie pamiętam czy swoje czy świata. ale chyba swoje... :D

paczek93

Wg. mnie Nightcrawler to jedna z postaci które Alan zagrał najlepiej... świetna rola, nawet akcent pasował... Tak więc, nie popieram zdania założyciela wątku...

A te symbole to były ''anielskie symbole przekazane ludzkości przez archanioła Gabriela podczas jego zejścia na ziemię'' a ma go po jednym za karzdy grzech...

paczek93

Akurat Nightcrawler to jedna z najlepiej odzwierciedlonych postaci w całej serii, no ale jak się ktoś wzoruje na X-Men Ewolucja to nie mamy o czym rozmawiać.

deamon82

nie powiedziałam, że się wzoruje na Ewolucji, tylko, że już tam był lepiej odzwierciedlony (chociaż był to całkowity gówniarz i niedorozwój). Zresztą zaznaczyła, że wolę komiksowego Wagnera ALBO evo. Ale Cumming jest kompletnie niedobrany. Szczególnie irytujące było to jego "Kurt Wagner, alias Nightcrawler". porażka jak dla mnie.

paczek93

Only Borys Griszenko:) i Bernard

deamon82

x men ewolucja ma sie jak peisc do nosa jesli chodzi o filmy wiec calkowicie sie zgadzam z rozmowca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones